OrDiNaRYuS TeaM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

© Ordinaryus Team resmi web sitesi tüm hakları saklıdır.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Allstar'ı Yenmek var YENİLMEK YOK !!!!!

+2
Microuzi
ord~kaan//hellsing
6 posters
YazarMesaj
ord~kaan//hellsing
Admin
Admin
ord~kaan//hellsing

Allstar'ı Yenmek var YENİLMEK YOK !!!!! Empty
MesajKonu: Allstar'ı Yenmek var YENİLMEK YOK !!!!!   Allstar'ı Yenmek var YENİLMEK YOK !!!!! Empty3rd Temmuz 2008, 20:20

adamların rahatlığına bakınya koptum resmen 4-0 yendik diye konu açmışlar forumda

beyler bu takımı yeniyoruz bakın yenmeliyiz demiyorum yenin ben master maçında hiç hırs yapmadım ama ilk defa bu oyunda hırs yapıyorum şu adamların FAÇALARINI alalım beyler yenebiliriz çünkü biz onlardand aha iyiyyiz ibram ibram ibram

bütün takım üyelerime güveniyorum Smile
http://ordinaryusteam.uniogame.com
Microuzi

MesajKonu: Geri: Allstar'ı Yenmek var YENİLMEK YOK !!!!!   Allstar'ı Yenmek var YENİLMEK YOK !!!!! Empty3rd Temmuz 2008, 21:04

ord«HELLSİNG» demiş ki:
master maçında hiç hırs yapmadım

Cool Cool
speedyboy
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: Allstar'ı Yenmek var YENİLMEK YOK !!!!!   Allstar'ı Yenmek var YENİLMEK YOK !!!!! Empty4th Temmuz 2008, 05:02

Maç mı var? Ne zaman? :S
ord~MeRT
Üye
Üye
ord~MeRT

MesajKonu: Geri: Allstar'ı Yenmek var YENİLMEK YOK !!!!!   Allstar'ı Yenmek var YENİLMEK YOK !!!!! Empty4th Temmuz 2008, 07:27

Maç mı var?? Nerde?? Nasıl?? Ne zaman? Ne olmuş?? Kim yapmış?? Kim ölmüş?? çılgın
ömür
OrDiNaRyUs
OrDiNaRyUs
ömür

MesajKonu: Geri: Allstar'ı Yenmek var YENİLMEK YOK !!!!!   Allstar'ı Yenmek var YENİLMEK YOK !!!!! Empty4th Temmuz 2008, 13:17

ya bunlar ayarlamıslar.. bende tesadufen denk geldım gırdım.. adamlar ezberlemısler harıtayı oynadılar zaten sınırlendık boyle mac mı olur dedık cıktık.. ayarlayın dedık adam gıbı bı mac yapalım.. ıste ayarlıycaklar.. ama ben cok sınırlendım kaan bılıyo.. onlar hıc de ıyı oynamıyo sonra kaan server kurdu.. orda akırafesle benı hıc gecemedıler.. ben fark attım hepsıne.. yencegımız kesın kendınıze guvenın..
http://www.sagopakajmer.org/
long_07
Admin
Admin
long_07

MesajKonu: Geri: Allstar'ı Yenmek var YENİLMEK YOK !!!!!   Allstar'ı Yenmek var YENİLMEK YOK !!!!! Empty4th Temmuz 2008, 18:50

evet bende o sırada maçtaydım.ömür bana msn den çabuk oyuna gir maç varmış dedi. girdim adamlar bizden sayı olarak daha fazla.biz sadece ömürle adamlara karşı koymaya çalıştık.sonra zaten böyle iş mi olur dedim çıktım.sonra ömür ne yaptı bilmiyorum.adamlar kafalarına göre yapmışlar bide bana öylesine yapıyoruz çıkmayın oynayın falan dediler.bunları kesin yenmeliyiz.maç nasıl olur gösterelim arkadaşlar.herkes performansının %110 unu ortaya koysun.ölümüne oynayalım şunlarla.arkadaşlar ben kendime güveniyorum.sizde kendinize güvenin.ve birbirimize güvenerek arkadaşlık ortamında maplara çalışalım.ve onları maplara gömelim cheers
http://www.erkalfanclub.com/
ömür
OrDiNaRyUs
OrDiNaRyUs
ömür

MesajKonu: Geri: Allstar'ı Yenmek var YENİLMEK YOK !!!!!   Allstar'ı Yenmek var YENİLMEK YOK !!!!! Empty5th Temmuz 2008, 10:30

maplerı secın kaan da calısalım bıraz adamlar ezberlıyolar..
http://www.sagopakajmer.org/

Allstar'ı Yenmek var YENİLMEK YOK !!!!!
1 sayfadaki 1 sayfası